24.4 C
Warszawa
22 maja, 2024
Biznes

TOP 20 najgorętszych kobiet na świecie 2023

20 najgoretszych kobiet na swiecie aktualizacja 2023 Wonderslist

Nie jest tajemnicą, że piękno jest w oku patrzącego, a każdy ma inne zdanie na temat tego, kto jest najgorętszy i najpiękniejszy na świecie. Jednak lista 20 najgorętszych kobiet na świecie w 2023 r. jest opracowywana na podstawie różnych kryteriów, takich jak talent, uroda i sława.

Top 20 najpiękniejszych i najgorętszych kobiet na świecie (zdjęcia) 2023:

Wszystkie te kobiety są niezwykle utalentowane i odnoszą sukcesy w swoich dziedzinach i wszystkie były w czołówce mody, urody i kultury. Nic dziwnego, że te piękne kobiety są jednymi z najbardziej podziwianych na całym świecie. Byli tak pełni pasji, zdeterminowani i pracowici, aby osiągnąć sukces w swoich dziedzinach. Są źródłem inspiracji dla nas wszystkich.

Malawika Mohanan

Malawika Mohanan
TOP 20 najgorętszych kobiet na świecie 2023 89

Malavika Mohanan to indyjska aktorka i modelka, która pracuje głównie w tamilskim przemyśle filmowym. Zadebiutowała w 2013 roku i zagrała w wielu przebojowych filmach. Mohanan urodziła się 4 sierpnia 1993 roku i ukończyła studia w Mumbai College. Jako reżyser ma przewagę nad ojcem.

Jest bardzo utalentowana i ukończyła przesłuchanie do swojego pierwszego debiutanckiego filmu i stopniowo doskonaliła swoje umiejętności aktorskie. Malavika zajmuje 20. miejsce na liście najgorętszych kobiet świata 2023.

Margot Robbie

Margot Robbie
TOP 20 najgorętszych kobiet na świecie 2023 90

Margot Elise Robbie urodziła się w Australii, jej matka, Sarie Kessler, jest fizjoterapeutką, a jej ojcem jest Doug Robbie. Robbie była nominowana do dwóch nagród Logie Awards za rolę Donny Freedman w długo emitowanym australijskim dramacie mydlanym Sąsiedzi.

Robbie zyskał rozgłos po zagraniu u boku Leonarda DiCaprio w filmie „Wilk z Wall Street”. Po tym nie ma powrotu. Australijska aktorka zyskała sławę jako Harley Quinn w dwóch filmach DC, szybko stając się ulubienicą fanów.

Dakota Johnson

Dakota Johnson Najgorętsze kobiety na świecie
TOP 20 najgorętszych kobiet na świecie 2023 91

Dakota Mayi Johnson to aktorka, producentka i modelka ze Stanów Zjednoczonych, najbardziej znana z roli w serii filmów Fifty Shades of Grey. Jest obecnie jedną z najpiękniejszych aktorek w Ameryce, a także najgorętszymi kobietami na świecie.

Zendaya

Zendaya Piękna Dziewczyna 2019 roku
TOP 20 najgorętszych kobiet na świecie 2023 92

To prawda – według wzoru matematycznego Zendaya została okrzyknięta najpiękniejszą kobietą świata 2023 roku.

Piękno Zendayi było chwalone przez wielu, a jej błyskawiczny wzrost do sławy jest świadectwem jej ciężkiej pracy i talentu. Nie można zaprzeczyć, że Zendaya jest oszałamiająca, ale to jej inteligencja, charyzma i współczucie sprawiają, że naprawdę błyszczy.

Bella Hadid

Bella Hadid
TOP 20 najgorętszych kobiet na świecie 2023 93

Kto jest najgorętszą żyjącą kobietą? Modelka Bella Hadid została uznana za 16. najpiękniejszą i najgorętszą kobietę świata.

Hadid nie jest obcy byciu w centrum uwagi. Występowała w magazynach takich jak Vogue i Harper’s Bazaar i jest odnoszącym sukcesy modelem dla takich marek jak Dior i Michael Kors. Jej Instagram ma ponad 57 milionów obserwujących, a magazyn Time uznał ją za jedną z najbardziej wpływowych osób na świecie.

Ariana Grande

Fryzura i uśmiech Ariany Grande
TOP 20 najgorętszych kobiet na świecie 2023 94

Ariana Grande to oszałamiająco piękna kobieta znana ze swojego charakterystycznego kucyka, dużych brązowych oczu i świecącej skóry.

Scarlett Johansson

Scarlett Johansson Top 10 najlepiej opłacanych aktorek
TOP 20 najgorętszych kobiet na świecie 2023 95

Scarlett Johansson to ponadczasowa piękność o uderzających cechach, w tym jasnoniebieskich oczach, pełnych ustach i zmysłowym głosie.

Megan Fox

Megan Fox
TOP 20 najgorętszych kobiet na świecie 2023 96

Megan Fox to naturalna piękność o przenikliwych niebieskich oczach, pełnych ustach i wyrzeźbionej szczęce.

12. Angeliny Jolie

Najpiękniejsze Kobiety Angeliny Jolie
TOP 20 najgorętszych kobiet na świecie 2023 97

Angelina Jolie to klasyczna piękność o oszałamiających rysach, takich jak wysokie kości policzkowe, pełne usta i wyraziste oczy. Jest obecnie jedną z najgorętszych aktorek w Hollywood.

 

Zobacz również: Jakie wybrać najlepsze wino do owoców morza?

Priyanka Chopra

Priyanka Chopra najpiękniejsze kobiety 2023 roku
TOP 20 najgorętszych kobiet na świecie 2023 98

 

Priyanka Chopra jest uderzająco piękną kobietą z ostrym zarysem szczęki, pełnymi ustami i urzekającymi oczami. Emanuje pewnością siebie i gracją zarówno na ekranie, jak i poza nim.

Emilii Clarke

Emilia Clarke
TOP 20 najgorętszych kobiet na świecie 2023 99

Emilia Clarke to brytyjska aktorka, która urodziła się w Londynie i dorastała w hrabstwie Oxfordshire w Anglii. Jej matka jest biznesmenem, a ojciec był inżynierem dźwięku teatralnego. Jej ojciec pracował nad przedstawieniem teatralnym „Show Boat”, na które zabrała ją matka.

Emilia miała swoją pierwszą rolę filmową w dramacie telewizyjnym Triassic Attack po ukończeniu Drama Centre London, a rok później dostała swoją przełomową rolę w Game of Thrones. W Terminator Genisys grała Sarah Connor, aw Solo: A Star Wars Story grała Qi’ra.

Deepika Padukone

Deepika Padukone Najpiękniejsze kobiety
TOP 20 najgorętszych kobiet na świecie 2023 100

Deepika Padukone to indyjska aktorka filmowa, która jest w oczach opinii publicznej od ponad dekady. Według Wonderslist w 2023 roku zajęła 9. miejsce na liście „Najpiękniejszych kobiet świata”.

W trakcie swojej kariery Deepika zdobyła wiele nagród za swoje zdolności aktorskie, a także za działalność charytatywną. Oprócz tego, że odnosi sukcesy jako aktorka, Deepika stała się wzorem do naśladowania dla milionów dziewcząt na całym świecie.

Gal Gadot

gal gadot najpiękniejsza aktorka
TOP 20 najgorętszych kobiet na świecie 2023 101

Niedawno Gal Gadot została uznana za ósmą najpiękniejszą kobietę świata. Jest nie tylko oszałamiająco piękna, ale także silna, pewna siebie i inspirująca.

Gal Gadot to piosenkarz, aktor, artysta sztuk walki i model z Izraela. Wychowała się w rodzinie żydowskiej. Gal zaczęła pracować jako modelka pod koniec 2000 roku i zadebiutowała na dużym ekranie jako Gisele w trylogii Szybcy i wściekli, dzięki czemu stała się międzynarodową gwiazdą.

Amber Heard

Amber Heard-sizzling hd zdjęcie
TOP 20 najgorętszych kobiet na świecie 2023 102

Amber Heard została uznana za jedną z najpiękniejszych kobiet świata. Jest aktorką i modelką ze Stanów Zjednoczonych.

W filmach DCEU Amber gra królową „Mera”. „Aquaman”, jej najnowszy film DCEU, zebrał ponad 1 miliard dolarów w międzynarodowych kasach. Amber zajmuje 7. miejsce wśród najgorętszych aktorek świata 2023.

Emmy Watson

Emma Watson najpiękniejsze kobiety świata 2023
TOP 20 najgorętszych kobiet na świecie 2023 103

 

Według badań naukowych Emma Watson została uznana za szóstą najpiękniejszą kobietę na świecie.

W przeszłości 32-letnia aktorka była chwalona za urodę, ale po raz pierwszy została poparta przez naukę. Watson jest znana z roli w filmach o Harrym Potterze, a także z pracy jako ambasador ONZ i działaczka na rzecz ochrony środowiska.

Dla milionów ludzi urodzonych w latach 90. Emma Watson jest pierwszą miłością. Dzięki roli w serii o Harrym Potterze aktorka stała się międzynarodową sławą w wieku 12 lat.

Emma zajęła pierwsze miejsce na kilku listach, takich jak; Najpiękniejsze twarze 2023, najpiękniejsze aktorki 2023, a także najgorętsze kobiety świata 2023.

Beyoncé – Najpopularniejsza kobieta na świecie

Piękna piosenkarka Beyonce
TOP 20 najgorętszych kobiet na świecie 2023 104

Według badań naukowych w 2022 roku świat obiegła wiadomość, że Beyoncé została uznana za czwartą najpiękniejszą kobietę na świecie.

To nie pierwszy raz, kiedy Beyoncé znalazła się na szczycie listy atrakcyjnych celebrytów; została również uznana przez magazyn People za najseksowniejszą żyjącą kobietę. Nic dziwnego, że zajęła tak wysokie miejsca w rankingach urody; Beyoncé znana jest ze swojego oszałamiającego wyglądu i kultowego stylu.

Irina Shayk – Seksowna kobieta na świecie

Irina Shayk Najgorętsze Kobiety Świata
TOP 20 najgorętszych kobiet na świecie 2023 105

Według badań przeprowadzonych przez naukowców Irina Shayk została niedawno uznana za czwartą najpiękniejszą kobietę na świecie.

Ale piękno to coś więcej niż tylko głęboka skóra, a Irina Shayk ma do zaoferowania znacznie więcej niż tylko jej oszałamiający wygląd. Jest odnoszącą sukcesy modelką i aktorką.

Irina Shayk to supermodelka, która zdobiła okładki takich magazynów jak Vogue, Elle i GQ. Zagrała także w kilku filmach, w tym w Herkulesie i Słonecznym patrolu. Jej urodzie nie można zaprzeczyć i nic dziwnego, że została uznana za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie.

Ana de Armas – Najładniejsza kobieta świata

Ana de Armas najgorętsze kobiety na świecie
TOP 20 najgorętszych kobiet na świecie 2023 106

Ana de Armas jest z pewnością oszałamiająca, ale jest czymś więcej niż tylko ładną buzią. Jest uznaną aktorką, która zagrała w głównych filmach, takich jak Blade Runner 2049 i Knives Out. Ana de Armas zajmuje trzecie miejsce na liście najgorętszych kobiet na świecie w 2003 roku.

Urodziła się w 1988 roku na Kubie. Naukę w Narodowej Szkole Teatralnej w Hawanie rozpoczęła w wieku 14 lat, którą ukończyła po czterech latach.

Jodie Comer – Najgorętsza kobieta na świecie

Jodie Comer najpiękniejsze kobiety świata 2023
TOP 20 najgorętszych kobiet na świecie 2023 107

Ostatnie badania przeprowadzone przez naukowców wykazały, że Jodie Comer jest najpiękniejszą kobietą na świecie.

Chociaż te badania nie oznaczają, że wszyscy zgodzą się, że Jodie Comer jest najpiękniejszą kobietą, dostarczają one interesującego wglądu w to, jak nasze mózgi postrzegają piękno i jak różne czynniki mogą wpływać na naszą percepcję.

Katherine Langford – Najpiękniejsza kobieta świata

Katherine Langford Najpiękniejsza Australijska Aktorka
TOP 20 najgorętszych kobiet na świecie 2023 108

Katherine Langford to imię, które wielu ludzi poznało i pokochało. Po raz pierwszy zyskała sławę dzięki głównej roli w serialu Netflix, 13 powodów, i od tego czasu stała się jedną z najpopularniejszych i odnoszących sukcesy aktorek w Hollywood.

Katherine Langford, australijska aktorka, znalazła się na szczycie rankingu najpiękniejszych kobiet świata w 2023 roku. To już trzeci rok z rzędu, kiedy Langford zajmuje pierwsze miejsce na liście, co świadczy o jej urodzie i popularności.

Najpiękniejsze i najgorętsze kobiety świata 2023: święto ponadczasowego piękna

Od klasycznych piękności po wschodzące gwiazdy — przyjrzyj się bliżej najpiękniejszym kobietom świata w 2023 roku.

Klasyczne piękności: kobiety, które przetrwały próbę czasu

 • Audrey Hepburn: The Ultimate Classic Beauty
 • Sophia Loren: włoska ikona
 • Elizabeth Taylor: życie splendoru i piękna
 • Grace Kelly: Księżniczka Monako
 • Marilyn Monroe: symbol trwałego piękna

Wschodzące gwiazdy: kobiety, które robią fale w 2023 r

 • Yara Shahidi: aktorka i aktywistka
 • Lupita Nyong’o: siła natury
 • Emma Stone: Dziewczyna z sąsiedztwa
 • Gal Gadot: Wonder Woman Hollywood
 • Margot Robbie: Australijska bomba

Ikony kulturowe: kobiety reprezentujące piękno w swoich kulturach

 • Aishwarya Rai: Piękność Bollywood
 • Fan Bingbing: chińska ikona mody
 • Salma Hayek: meksykańsko-amerykańska pionierka
 • Priyanka Chopra: indyjska aktorka i przedsiębiorca
 • Naomi Osaka: tenisowa sensacja i ambasador kultury

Sekrety piękna: co sprawia, że ​​te kobiety są tak promienne?

 • Pielęgnacja skóry: od prostych procedur po zaawansowane technologicznie zabiegi
 • Dieta: jedzenie dla piękna wewnątrz i na zewnątrz
 • Ćwiczenie: Zachowanie formy i zdrowia
 • Pewność siebie: Obejmując swoje wyjątkowe piękno
 • Postawa: Promieniująca pozytywność i łaska

Mam nadzieję, że podobała Ci się nasza lista 10 najgorętszych kobiet na świecie 2023. Daj nam znać, co myślisz o naszej pierwszej dziesiątce, i hej, śmiało stwórz własną w sekcji komentarzy poniżej!

Zostaw swój głos

Podobne Tematy

Czy założenie działalności gospodarczej jest trudne?

Redakcja Faktoteka.pl

Rozwój technologii 5G a giełdowe perspektywy – nowa era łączności i potencjalne inwestycje

Redakcja Faktoteka.pl

W co warto inwestować?

Redakcja Faktoteka.pl

Commodity codes – czym są kody towarowe i po co je stosujemy?

Redakcja Faktoteka.pl

Pożyczki unijne dla firm – najważniejsze korzyści

Redakcja Faktoteka.pl

Modne zegarki męskie 2024

Redakcja Faktoteka.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

  Dodaj do kolekcji

  Brak kolekcji

  Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.